Gads beidzas ar laimīgu noti Serbijas Ņinai Stojanovičai

Gads beidzas ar laimīgu noti Serbijas Ņinai Stojanovičai, un viņa priecājas ne tikai justies atvieglota, bet arī padarīt laimīgu savu dubultspēļu partneri. Viņa tikko bija ieguvusi ITF vienspēļu titulu Poitiersā, Francijā, pieveicot Liudmilu Samsonovu tiešajos setos.

Šis vienspēļu tituls bija apsveicams papildinājums viņas septiņiem citiem ITF vienīgajiem tituliem sieviešu karjerā karjerā. Tūre sagādāja pārsteigumus un smago darbu Stojanovičam, jo ​​viņa pagājušajā mēnesī ieguva savu pirmo vienspēļu WTA pusfināla spēli Nančangā, Dzjansji, pretī Zviedrijas Rebecca Peterson.

Serbam bija arī uzvara pār Samantu Stosuru, kādu viņa nekad nedomāja, ka kādreiz uzvarēs. Viņa juta, ka viņas prasmes sakrīt, kad viņa sāka spēlēt un turpināt darboties dziļāk izlozē. Septembra sākumā viņas otrs ITF vienspēļu tituls bija Ķīnā, jo viņa ar 6-1, 6-1 pieveica Aleksandrinu Naydenovu.

Uzvara sev ir viena lieta, bet sadarbība ar Šaronu Fichmanu bija ideāla, jo viņi jūlijā ieguva dubultspēļu titulu “Baltic Open”. Tā bija ilga smagi izcīnīta spēle, taču milzīgs sasniegums bija palīdzēt Fihmanam pēc piecu gadu cīņas dubultspēlēs beidzot uzvarēt.

Kanādietim bija smagi ievainojumi, kas saistīti ar sliktu potītes sastiepumu. Fichmanai 2014. gadā bija jāveic arī liela ceļa locītavas operācija, tāpēc, lai viņa varētu atgriezties pie visa un pārī ar Stojanovic uzvarētu jūlijā, dubultspēļu tituls bija ievērojams.

“Diemžēl es joprojām nedziedēju savainojumu no pēdējā turnīra, kurā spēlēju, un esmu tik skumjš, ka nevarēšu sacensties vienā no maniem iecienītākajiem turnīriem, Australian Open …” – dažus gadus teica Ņina Stojanoviča. pirms.

Bet šodien gan viņa, gan Fichmana atkal bauda tenisu, iegūst titulus, paliek veselīgi un paaugstina spēles līmeni, lai veiksmīgi pavadītu laiku laukumā.