Tenisa derības – Sporta Noteikumi

Teniss ir ātrs temps, izklaidējošs sporta veids. Lai iemācītos izdarīt likmes uz tenisu, derību izdarītājiem ir jāsaprot sporta noteikumi, kā arī tas, kā dažādi spēles stili un laukuma virsma var ietekmēt tenisa derību rezultātu. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā derēt uz tenisu.

Līdztekus futbola, basketbola, futbola un beisbola derībām tenisa derības ir piecu labāko sporta veidu skaitā, ņemot vērā derību apjomu Pinnacle. Uzzinājuši, kā derēt par tenisu, derētāji var izvēlēties no ļoti daudziem tirgiem un turnīriem, lai atrastu vērtību un gūtu peļņu no tenisa derībām.

Tenisa derības – sporta noteikumi

Tenisa derības - sporta noteikumi

“Īsta tenisa” attīstība, tenisa modernā spēle iepriekš tika saukta par “zāliena tenisu”. Tas ir rakešu un bumbiņu sporta veids, ko spēlē taisnstūra laukumā ar 1,07 m augstu tīklu visā vidusdaļā – laukuma izmēri atšķiras atkarībā no spēles formāta.

Spēlēts ar vienu cilvēku abās tīkla pusēs (vienspēlēs) vai ar diviem cilvēkiem abās pusēs (dubultspēlēs) tenisa mērķis ir apturēt pretinieku atgriezt bumbu atpakaļ jūsu tīkla pusē, lai iegūtu punktu – tas tiek darīts piespiežot viņus atsist bumbu ārpus laukuma līnijām vai tīklā.

Spēlētāju ierakstu par galvu un kombinētās procentuālās aizturēšanas / pārtraukuma statistikas izmantošana noteiktā laukumā var būt lielisks veids, kā informēt par tenisa derībām.

Atsevišķa spēle tiek uzvarēta, gūstot četrus punktus (un vismaz par diviem vairāk nekā pretiniekam), ar “setu”, kas sastāv no sešām spēlēm, un maču, kas sastāv no trim vai pieciem setiem – vīrieši spēlēs labāko no pieciem setiem “ Grand Slam ”(lielākie) pasākumi, visi pārējie profesionālie mači (ieskaitot sievietes) ir labāko trijniekā.

Spēlētāji pēc kārtas to “apkalpo” (sāk punktu, iesitot bumbu pretējā laukuma kvadrātā) katrai spēlei. Kad spēlētājs uzvar spēli savā servē, to sauc par “aizturēšanu”, un, kad viņš uzvar spēli pret oponenta servēto, tas ir “pārtraukums”.

  • Tagad, kad esat iemācījies derēt par tenisu, varat izmantot labākās tenisa derību likmes tiešsaistē Casino-Latvia.com.

Kā derēt uz tenisa – faktori, kas jāņem vērā

Ir daudz faktoru, kas jāņem vērā, mācoties derības par tenisu. Tāpat kā kriketa derības, ir svarīgi saprast, ka dažādiem spēlētājiem būs dažādas stiprās un vājās puses un viņi būs labāk piemēroti noteiktiem nosacījumiem.

Teniss tiek spēlēts uz četrām galvenajām virsmām; māls, zāle, cietkopa un paklājs. Sakarā ar ātrumu, ar kādu bumba un spēlētājs var pārvietoties pa šīm dažādajām virsmām, spēlētāja snieguma līmenis var atšķirties dažādos laukumu veidos – lasiet vairāk par laukuma virsmas nozīmi tenisa derībās.

Tenisa spēlētājiem būs arī dažādas prasmju kopas, un pieredzējušāki tenisa derētāji zinās, kā spēlē konkrēti spēlētāji un kādu spēlētāju viņi izvēlas spēlēt pret. Pamata līmenī tenisisti var būt gan ar kreiso, gan ar labo roku, un tāpat kā boksa derības (southpaw un ortodoksālie), ir svarīgi to ņemt vērā, veicot derības par tenisu.

Daži piemēri no dažāda veida tenisa spēlētājiem; lielie serveri, pamatsastāva spēlētāji, aizsardzības spēlētāji, vispusīgie spēlētāji vai spēlētāji, kuri dod priekšroku spēlēt tīklā. Spēlētāju ierakstu par galvu un kombinētās procentuālās aizturēšanas / pārtraukuma statistikas izmantošana noteiktā laukumā var būt lielisks veids, kā informēt par tenisa derībām.

 

Tenisa derības – turnīri un tirgi

Tenisa derības - turnīri un tirgi

Līdzīgi kā, mācoties derības par golfu, varētu būt noderīgi izmantot lielākos turnīrus kā sākumpunktu pirms mēģināt paplašināt savas zināšanas par tenisa derībām. Tenisā katru gadu notiek četri galvenie “Grand Slams”; „Australian Open” (cieta vieta), „French Open” (māls), Vimbldona (zāle) un „US Open” (cieta tiesa).

Sakarā ar ātrumu, ar kādu bumba un spēlētājs var pārvietoties pa šīm dažādajām virsmām, spēlētāja snieguma līmenis var atšķirties dažāda veida laukumos
Gan sievietes, gan vīrieši sacenšas iepriekšminētajos Grand Slam pasākumos un pēc tam visu gadu piedalās ATP (Tenisa profesionāļu asociācija) un WTA (Sieviešu tenisa asociācija) pasākumos – šīs organizācijas tiek izmantotas arī tenisa spēlētāju ranga noteikšanai.

Pinnacle ir pieejami dažādi derību tirgi Grand Slam notikumiem, ATP un WTA Tour notikumiem un vēl daudzām citām – Challenger Tour, Davis Cup, Fed Cup un Olimpiskajām spēlēm, kuras varētu minēt tikai dažas. Zemāk ir īss tenisa derību tirgus skaidrojums, ko piedāvā Pinnacle:

Naudas līnija

Tāpat kā basketbola derību un NFL derību gadījumā tenisa derību naudas līnija vienkārši norāda uz to, kurš uzvarēs maču.

Handikaps

Handikaps tenisa derībās ir tad, ja vienam spēlētājam tiek dotas vairākas spēles vai tiek noteiktas priekšrocības salīdzinājumā ar pretinieku, lai panāktu līdzvērtīgus konkurences apstākļus. Bukmeikeris nosaka handikapa skaitli, un derētāji var derēt, vai spēlētājs A uzvarēs ar + handikapa priekšrocībām vai arī spēlētājs B kompensēs nelabvēlīgo handikapu un tomēr uzvarēs.

 

Kopā spēles

Kopējais tenisa tenisa tirgus ir līdzvērtīgs futbola derību noslēgumam virs vai zem. Bukmeikeris noteiks skaitli, cik spēles tiks izspēlētas pirms mača izlemšanas, un derētāji var izvēlēties, vai, viņuprāt, spēļu skaits būs lielāks vai mazāks par šo skaitli.

Atklāti

Tiešie tirgi kopā ar naudas līniju ir, iespējams, vienkāršākais tirgus veids, ar kuru var saprast iesācēju tenisa derības. Tenisa turnīrā tiek piedāvāts tiešais tirgus, un bukmeikeri vienkārši piedāvā koeficientus atsevišķiem spēlētājiem, lai uzvarētu šajā turnīrā.