Sacencības

Pasaules U’20 čempionāts

Kvalifikācijas normatīvi

 Juniori Disciplīnas Juniores
10.64100m11.96
21.55200m24.56
47.95400m55.25
1:51.00800m2:09.10
3:48.001500m4:28.00
 –3000m9:35.00
14:15.005000m16:40.00
31:30.00/ 8:15.00 (3000m)10 000m –
9:10.003000m kav.11:00.00
14.24 (0.99m) vai 14.64 (1.06m)110mb/ 100mb14.20
53.34400mb60.75
2.15AL1.80
5.00KL3.95
7.55TL6.10
15.60TrL12.90
18.00 (6kg) vai 16.30 (7.26kg)Lodes grūšana14.50
55.00 (1.75kg) vai 51.50 (2kg)Diska mešana47.50
66.20 (6kg) vai 60.20 (7.26kg)Vesera mešana56.00
66.50Šķēpa mešana49.00
6875 vai (7090 pieaugušo d/c)Daudzcīņa5150
44:20.0010 000m soļošana51:00.00
Bez normatīva4x 100m, 4x 400mBez normatīva

Kvalificēšanās noteikumi

– Katrā disciplīnā var pieteikt 2 dalībniekus;

– Normatīvi jāizpilda no 2011. gada 1. oktobra līdz 2012. gada 2. jūlijam;

– Visi normatīvi izpildāmi sacensībās, kuras atbilst IAAF noteikumiem.

iaaf.org – IAAF World Junior Championships in…

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie atlēti

 Vārds, uzvārdsDisciplīnaNormatīvsRezultāts 2011/ 2012Treneris
1.Edgars Gjačs10 000m soļošana44:20.0043:31.00J. Gjačs
2.Valters Geriņš10 000m soļošana44:20.0044:03.00A. Rumbenieks
3.Krista ObižajevaKL3.954.17A. Obižajevs
4.Dairis RinčsTL7.557.61L. Valdonis

Eiropas čempionāts 2012

Kvalifikācijas normatīvi

VīriešiDisciplīnasSievietes
10.40100m11.55
20.95200m23.65
46.70400m53.40
1:47.80800m2:02.80
3:41.401500m4:12.00
13:40.005000m15:40.00
28:55.0010 000m 33:25.00
8:35.003000m kav.9:55.00
13.80110mb/ 100mb13.35
51.10400mb57.60
2.26AL1.90
5.55KL4.35
7.95TL6.55
16.60TrL14.00
19.85Lodes grūšana16.40
62.90Diska mešana57.00
73.80Vesera mešana68.50
79.30Šķēpa mešana57.50
7800Daudzcīņa5920
16 komandas4x 100m & 4x 400m16 komandas

Kvalificēšanās noteikumi

– Katrā disciplīnā var pieteikt 3 dalībniekus;

– Normatīvi jāizpilda no 2011. gada 1. janvāra līdz 2012. gada 17. jūnijam;

– Visi normatīvi izpildāmi sacensībās, kuras atbilst IAAF noteikumiem.

european-athletics.org

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie atlēti

 Vārds, uzvārdsDisciplīnaNormatīvsRezultāts 2011Treneris
1.Ineta RadevičaTL6.556.76I. Ter-avanesov
2.Lauma GrīvaTL6.556.86M. Grīva
3.Māra GrīvaTL6.556.59M. Grīva
4.Madara PalameikaŠķēpa mešana57.5063.46G. Palameiks
5.Sinta Ozoliņa- KovalaŠķēpa mešana57.5059.50V. Eiduka
6.Līna MūzeŠķēpa mešana57.5060.64A. Vaivads
7.Aiga GrabusteSeptiņcīņaTL59206.5565076.65L. Olijara, A. Čumakovs
8.Laura IkaunieceSeptiņcīņa59206063A. Austrups
9.Ronalds Arājs100m10.4010.18R. Arājs
10.Elvijs Misāns100m/ 200m/ TL10.40/ 20.95/ 7.9510.37/ 20.91/ 8.00M. Lūse
11.Dmitrijs Jurkevičs1500m3:41.403:37.35E. Priede
12.Staņislavs Olijars110mb13.8013.73L. Olijara, A. Čumakovs
13.Jānis Leitis400m/ TL46.70/ 7.9546.46/ 7.98U. Kurzemnieks
14.Māris UrtānsLodes grūšana19.8520.82G. Gailītis
15.Igors SokolovsVesera mešana73.8076.60J. Kolidzejs
16.Vadims VasiļevskisŠķēpa mešana79.3088.22V. Eiduka
17.Ansis BrūnsŠķēpa mešana79.3080.40V. Eiduka
18.Zigismunds SirmaisŠķēpa mešana79.3084.67V. Eiduka
19.Ēriks RagsŠķēpa mešana79.3080.87M. Grīva
20.Edgars EriņšDesmitcīņa78008312A. Iecelnieks

Londonas olimpiskās spēles 2012

Kvalifikācijas normatīvi

Vīrieši DisciplīnasSievietes
A normatīvsB normatīvsA normatīvsB normatīvs
10.1810.24100m11.2911.38
20.5520.65200m23.1023.30
45.3045.90400m51.5552.35
1:45.601:46.30800m1:59.902:01.30
3:35.503:38.001500m4:06.004:08.90
13:20.0013:27.005000m15:15.0015:25.00
27:45.0028:05.0010 000m31:45.0032:10.00
2H 15:002H 18:00Maratons2H 37:002H 43:00
8:23.008:32.003000m kav.9:43.009:48.00
13.5213.60110mb/ 100mb12.9613.15
49.5049.80400mb55.5056.65
2.312.28AL1.951.92
5.725.60KL4.504.40
8.208.10TL6.756.65
17.2016.85TrL14.3014.10
20.5020.00Lodes grūšana18.3017.20
65.0063.00Diska mešana62.0059.50
78.0074.00Vesera mešana71.5069.00
82.0079.50Šķēpa mešana61.0059.00
82007950Daudzcīņa61505950
1.22:301.24:3020km soļošana1.33:301.38:00
3.59:004.09:0050km soļošana
TOP 16 komandas4x 100mTOP 16 komandas
TOP 16 komandas4x 400mTOP 16 komandas

Kvalificēšanās noteikumi

– iaaf.org

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie atlēti

 Vārds, uzvārdsDisciplīnaNormatīvsRezultāts 2011Treneris
1.Igors Kazakevičs50km soļošana3.59:00/ 4.09:003.59:02 
2.Vadims VasiļevskisŠķēpa mešana82.00/ 79.5088.22V. Eiduka
3.Māris UrtānsLodes grūšana20.50/ 20.0020.82G. Gailītis
4.Madara PalameikaŠķēpa mešana61.50/ 59.0063.46G. Palameiks
5.Igors SokolovsVesera mešana78.00/ 74.0076.60J. Kolidzejs
6.Zigismunds SirmaisŠķēpa mešana82.00/ 79.5084.69V. Eiduka
7.Agnese Pastare20km soļošana1.33:30/ 1.38:001:35.05G. Gutpelcs
8.Edgars Eriņš10- cīņa8200/ 79508312A. Iecelnieks
9.Aiga Grabuste7- cīņaTL6150/ 59506.75/ 6.6565076.65L. Olijare/A. Čumakovs
10.Līna MūzeŠķēpa mešana61.00/ 59.5060.64A. Vaivads
11.Lauma GrīvaTL6.75/ 6.656.86M. Grīva
12.Dmitrijs Jurkevičs1500m3:35.00/ 3:38.003:37.35R. Jurkevičs
13.Ronalds Arājs100m10.18/ 10.2410.18R. Arājs
14.Ēriks RagsŠķēpa mešana82.00/ 79.5080.87M. Grīva
15.Laura Ikauniece7- cīņa6150/ 59506063A. Austrups
16.Ansis BrūnsŠķēpa mešana82.00/ 79.5080.40V. Eiduka
17.Sinta Ozoliņa- KovalaŠķēpa mešana61.00/ 59.5059.50V. Eiduka
18.Ineta RadevičaTL6.75/ 6.656.76I. Ter- avanesov
19.Valērijs ŽolnerovičsMaratons2h15/ 2h182h16.29A. Prokopčuks
20.Dace LinaMaratons2h37/ 2h432h40.08I. Kazakevičs
21.Anita Kažemāka20km soļošana1.33:30/ 1.38:001.37:26A. Rumbenieks