Latvijas vieglatlētikas sacensību kalendārs

Faili

Latvijas vieglatlētikas sacensību kalendārs

LVS pieteikuma veidlapa sacensībām (Word formātā)

2014. gada sacensību rezultāti ir pieejami ŠEIT

2013. gada sacensību rezultāti ir pieejami ŠEIT

2012. gada sacensību rezultāti ir pieejami ŠEIT

2011. gada sacensību rezultāti ir pieejami ŠEIT

2015. GADS

Janvāris

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
1.10.-11.01.Baltijas valstu sacensības daudzcīņāKuldīgaProgramma/Timetable   Final Entry

Septiņcīņa U20

Septiņcīņa U18

Pieccīņa U18

Pieccīņa U20

Komandu cīņa

2.17.01.Katrīnas kauss 2015KuldīgaLinks / NolikumsRezultāti (skatīt Katrīnas Kauss vieglatlētikā)
3.23.-24.01.Latvijas studentu ziemas čempionātsRīgaNolikumsSievietes /Vīrieši
4.24.-25.01.Latvijas čempionāts daudzcīņāsRīgaNolikumsU16 zēni / U16 meitenes / U20 juniori / Vīrieši / U18 jaunieši  / U18 jaunietes / Sievietes,U20 juniores
5.25.01.Latvijas čempionāts soļošanāRīgaNolikumsRezultāti
6.30.-31.01Rīgas čempionāts jaunatnei telpāsRīgaNolikumsRezultāti

Februāris

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
7.01.02.Latvijas čempionāts telpās U 14 grupaiRīga Nolikums  Programma  Rezultāti: Meitenēm / Zēniem
8.06.-07.02.Rīgas čempionāts telpāsRīgaNolikumsRezultāti
9.07.-08.02.Latvijas čempionāts telpās U 16 grupaiRīgaNolikumsRezultāti
10.14.-15.02.Latvijas čempionāts telpās U 18 un U 20 grupāmKuldīgaNolikumsRezultāti: Juniori / Juniores / Jaunieši / Jaunietes
11.20.-21.02.Latvijas čempionāts telpāsKuldīgaNolikumsRezultāti vīriešiem / Rezultāti sievietēm

Marts

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
12.01.03.LVS kausa telpāsKuldīga NolikumsVīrieši / Sievietes / U16 zēni / U16 meitenes
13.06.-08.03.Eiropas čempionāts telpāsPrāga, CZELinksRezultāti
 07.03.Latvijas ziemas čempionāts vesera mešanāSalaspilsNolikumsRezultāti
14.08.03.Latvijas ziemas čempionāts mešanas disciplīnāsMurjāņi, RīgaDiska mešana:
Programma /Nolikums
Šķēpa mešana:
Programma

Diska mešana:
Jaunieši /Jaunietes
Meitenes / Zēni
Sievietes / Vīrieši
Juniores / Juniori

Rezultāti šķēpa mešanā
 

15.14.03.Baltijas valstu sacensības U 18 grupaiTartu, ESTSacensību programmaRezultāti
16.15.-16.03.Eiropas kauss ziemas mešanas disciplīnāsLeiria, PORInformatīvais biļetensRezultāti
17.28.03.Pasaules čempionāts krosāGuiyang, CHNLinksRezultāti

Aprīlis

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
18.06.04.Latvijas čempionāts 10 km šosejas skrējienā / Rēzeknes pusmaratons / LČ komandām pusmaratonāRēzekneNolikums
Pasākumi - BIGBANK Skrien Latvija
Rezultāti
19.18.04.Latvijas čempionāts soļošanāOgreNolikumsRezultāti
20.25.04.Baltijas valstu sacensības soļošanāBristonas, LTUNolikums / ProgrammaRezultāti
 26.04.Biķernieku pusmaratons / LČ komandām pusmaratonāRīgaNolikums 
Biķernieku pusmaratons 
Rezultāti

Maijs

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
21.09.05.IAAF jauno vieglatlētu dienaLiepājaNolikumsRezultāti: jauniešiem / jaunietēm
22.09.-10.05.Liepājas kausiLiepājaRegulations NolikumsRezultāti: vīriešiem / sievietēm
23.15.-16.05Rīgas čempionāts jauniešiemRīgaNolikumsRezultāti
24.15.-16.05.SELL spēlesKauņa, LTUMājas lapaRezultāti
25.17.05.Lattelecom Rīgas maratonsRīgaLinksRezultāti
26.17.05.Eiropas kauss soļošanāSpānijaLinksRezultāti
27.20.05.LVS kausa II posmsBauskaNolikums / Programma projektsRezultāti
28.22.-23.05.Latvijas 25.studentu universiādeRīga Rezultāti
29.24.05.Baltijas valstu sacensības mešanu disciplīnāsKarksi- Nuia, ESTNolikums ProgrammaRezultāti
3024.-25.05.Baltijas valstu sacensības daudzcīņāsŠauļi, LTU Rezultāti
31.28.05.Rīgas kausi 2015RīgaMājas lapaRezultāti

Jūnijs

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
32.05.-06.06.Rīgas čempionātsRīgaNolikums   ProgrammaRezultāti
33.06.06.Eiropas kauss 10 000 mChia, ITALinksRezultāti
34.07.06.Latvijas čempionāts U-14 grupaiIecavaNolikums  ProgrammaRezultāti
35.10.06.LVS kausa III posms un U.Samsona piemiņas balvaJelgavaNolikumsRezultāti
36.11.-12.06.Latvijas čempionāts daudzcīņāsValmieraNolikums un programmaRezultāti: Septiņcīņā / desmitcīņā, deviņcīņā
37.12.06.Latvijas čempionāts 20 km soļošanāAlita, LTULinksRezultāti
38.14.06.J. Lūša kauss šķēpa mešanā 2015Jelgava

Regulation / Nolikums / Programma

Rezultāti
39.19.-20.06.Latvijas čempionāts U-18 grupaiOgreNolikums  Programmas projektsRezultāti: Jauniešiem / Jaunietēm
 21.06.Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratons / LČ komandām pusmaratonāVentspilsNolikums Rezultāti
40.20.-21.06.Eiropas komandu čempionāts Super līgaČeboksāri, RUSLinksRezultāti
41.20.-21.06.Eiropas komandu čempionāts I līgaiHeraklion, GREInformācijaRezultāti
42.20.-21.06.Eiropas komandu čempionāts II līgaStara Zagora, BULLinksRezultāti
43.21.-22.06.Eiropas komandu čempionāts III līgaBaku, AZELinksRezultāti
44.23.06.Latvijas čempionāts 50 km un 100 km skrējienāVišķi Rezultāti
45.27.-28.06.Latvijas čempionāts U-16 un U-20 grupāmJēkabpilsNolikums  ProgrammaU16 Zēni / U16 Meitenes / U20 Juniori / U20 Juniores

Jūlijs

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
46.03.-05.Baltijas jūras jaunatnes spēlesBrandenburga (GER)Mājas lapaRezultāti
47.04.-05.07.Latvijas Jaunatnes OlimpiādeValmiera

Nolikums

Sacensību programma un pieteiktie dalībnieki
 

1.diena - Jaunietes / Jaunieši   2.diena - Jaunietes / Jaunieši
48.04.-05.07.Eiropas kauss daudzcīņās Super līgaiAubagne, FRALinksRezultāti
49.04.-05.07.Eiropas kauss daudzcīņās I un II līgaInowroclaw, POLLinksRezultāti
50.04.-14.07.FISU UniversiādeGwangju, KORMājas lapaRezultāti
51.09.-12.07.Eiropas čempionāts U-23 grupaiTallina, ESTMājas lapaRezultāti
52.11.07.Jelgavas nakts pusmaratons / LČ komandām pusmaratonāJelgavaSākums - JELGAVAS NAKTS PUSMARATONS
Nolikums 
Rezultāti
53.15.19.07.Pasaules čempionāts jauniešiemCali, COLLinksRezultāti
54.16.-19.07.Eiropas čempionāts U-20 grupaiEskilstuna, SWEMājas lapaRezultāti
55.25.07.LVS kausa IV posmsJēkabpilsNolikums  Sacensību programmaRezultāti: Vīrieši / Sievietes / Zēni / Meitenes
56.26.-31.07.Eiropas jaunatnes OlimpiādeTiblisi, GEOLinks 
57.31.07-01.08.Valsts Prezidenta balvas izcīņaValmieraMājas lapa Sacensību programmaVīrieši / Sievietes / komandu cīņa
58.31.07-01.08.Baltijas valstu sacensības U-16 grupaiValmieraRegulation  Zēni / Meitenes / komandu cīņa

Augusts

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
59.04.-05.08.Baltijas valstu sacensības U-18 grupaiValga, EST Rezultāti
60.08.-09.08.Latvijas čempionātsVentspilsNolikums  Sacensību programmaVīrieši / Sievietes
61.15.08.Kuldīgas pusmaratons un Latvijas čempionāts pusmaratonā / LČ komandām pusmaratonāKuldīgaPasākums - KULDĪGAS PUSMARATONS
Nolikums 
 
62.19.08.LVS kausa V posmsOgreSacensības pārceltas uz septembra mēnesi. 
63.22.-30.08.Pasaules čempionātsPekina, CHNLinks   

Septembris

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
64.05.09.Latvijas čempionāts veterāniemJēkabpils  
65.20.09.Valmieras maratons un Latvijas čempionāts maratonā / LČ komandām pusmaratonāValmieraPasākums - VALMIERAS MARATONS
Nolikums 
 

Oktobris

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
66.10.10.Siguldas pusmaratons / LČ komandām pusmaratonāSiguldaSiguldas pusmaratons
67.17.10.Latvijas čempionāts krosāCarnikava 

Decembris

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
68.13.12.Eiropas čempionāts krosāToulon-Hyeres, FRA  

Tev jābūt autorizētam, lai varētu atstāt komentāru. Varbūt vēlies piereģistrēties?