Latvijas vieglatlētikas sacensību kalendārs

Faili

Latvijas vieglatlētikas sacensību kalendārs

LVS pieteikuma veidlapa sacensībām (Word formātā)

2014. gada sacensību rezultāti ir pieejami ŠEIT

2013. gada sacensību rezultāti ir pieejami ŠEIT

2012. gada sacensību rezultāti ir pieejami ŠEIT

2011. gada sacensību rezultāti ir pieejami ŠEIT

2015. GADS

Janvāris

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
1.10.-11.01.Baltijas valstu sacensības daudzcīņāKuldīgaProgramma/Timetable   Final Entry

Septiņcīņa U20

Septiņcīņa U18

Pieccīņa U18

Pieccīņa U20

Komandu cīņa

2.17.01.Katrīnas kauss 2015KuldīgaLinks / NolikumsRezultāti (skatīt Katrīnas Kauss vieglatlētikā)
3.23.-24.01.Latvijas studentu ziemas čempionātsRīgaNolikumsSievietes /Vīrieši
4.24.-25.01.Latvijas čempionāts daudzcīņāsRīgaNolikumsU16 zēni / U16 meitenes / U20 juniori / Vīrieši / U18 jaunieši  / U18 jaunietes / Sievietes,U20 juniores
5.25.01.Latvijas čempionāts soļošanāRīgaNolikumsRezultāti
6.30.-31.01Rīgas čempionāts jaunatnei telpāsRīgaNolikumsRezultāti

Februāris

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
7.01.02.Latvijas čempionāts telpās U 14 grupaiRīga Nolikums  Programma  Rezultāti: Meitenēm / Zēniem
8.06.-07.02.Rīgas čempionāts telpāsRīgaNolikumsRezultāti
9.07.-08.02.Latvijas čempionāts telpās U 16 grupaiRīgaNolikumsRezultāti
10.14.-15.02.Latvijas čempionāts telpās U 18 un U 20 grupāmKuldīgaNolikumsRezultāti: Juniori / Juniores / Jaunieši / Jaunietes
11.20.-21.02.Latvijas čempionāts telpāsKuldīgaNolikumsRezultāti vīriešiem / Rezultāti sievietēm

Marts

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
12.01.03.LVS kausa telpāsKuldīga NolikumsVīrieši / Sievietes / U16 zēni / U16 meitenes
13.06.-08.03.Eiropas čempionāts telpāsPrāga, CZELinksRezultāti
 07.03.Latvijas ziemas čempionāts vesera mešanāSalaspilsNolikumsRezultāti
14.08.03.Latvijas ziemas čempionāts mešanas disciplīnāsMurjāņi, RīgaDiska mešana:
Programma /Nolikums
Šķēpa mešana:
Programma

Diska mešana:
Jaunieši /Jaunietes
Meitenes / Zēni
Sievietes / Vīrieši
Juniores / Juniori

Rezultāti šķēpa mešanā
 

15.14.03.Baltijas valstu sacensības U 18 grupaiTartu, ESTSacensību programmaRezultāti
16.15.-16.03.Eiropas kauss ziemas mešanas disciplīnāsLeiria, PORInformatīvais biļetensRezultāti
17.28.03.Pasaules čempionāts krosāGuiyang, CHNLinksRezultāti

Aprīlis

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
18.06.04.Latvijas čempionāts 10 km šosejas skrējienā / Rēzeknes pusmaratons / LČ komandām pusmaratonāRēzekneNolikums
Pasākumi - BIGBANK Skrien Latvija
Rezultāti
19.18.04.Latvijas čempionāts soļošanāOgreNolikumsRezultāti
20.25.04.Baltijas valstu sacensības soļošanāBristonas, LTUNolikums / ProgrammaRezultāti
 26.04.Biķernieku pusmaratons / LČ komandām pusmaratonāRīgaNolikums 
Biķernieku pusmaratons 
Rezultāti

Maijs

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
21.09.05.IAAF jauno vieglatlētu dienaLiepājaNolikumsRezultāti: jauniešiem / jaunietēm
22.09.-10.05.Liepājas kausiLiepājaRegulations NolikumsRezultāti: vīriešiem / sievietēm
23.15.-16.05Rīgas čempionāts jauniešiemRīgaNolikumsRezultāti
24.15.-16.05.SELL spēlesKauņa, LTUMājas lapaRezultāti
25.17.05.Lattelecom Rīgas maratonsRīgaLinksRezultāti
26.17.05.Eiropas kauss soļošanāSpānijaLinksRezultāti
27.20.05.LVS kausa II posmsBauskaNolikums / Programma projektsRezultāti
28.22.-23.05.Latvijas 25.studentu universiādeRīga Rezultāti
29.24.05.Baltijas valstu sacensības mešanu disciplīnāsKarksi- Nuia, ESTNolikums ProgrammaRezultāti
3024.-25.05.Baltijas valstu sacensības daudzcīņāsŠauļi, LTU Rezultāti
31.28.05.Rīgas kausi 2015RīgaMājas lapaRezultāti

Jūnijs

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
32.05.-06.06.Rīgas čempionātsRīgaNolikums   ProgrammaRezultāti
33.06.06.Eiropas kauss 10 000 mChia, ITALinksRezultāti
34.07.06.Latvijas čempionāts U-14 grupaiIecavaNolikums  ProgrammaRezultāti
35.10.06.LVS kausa III posms un U.Samsona piemiņas balvaJelgavaNolikumsRezultāti
36.11.-12.06.Latvijas čempionāts daudzcīņāsValmieraNolikums un programmaRezultāti: Septiņcīņā / desmitcīņā, deviņcīņā
37.12.06.Latvijas čempionāts 20 km soļošanāAlita, LTULinksRezultāti
38.14.06.J. Lūša kauss šķēpa mešanā 2015Jelgava

Regulation / Nolikums / Programma

Rezultāti
39.19.-20.06.Latvijas čempionāts U-18 grupaiOgreNolikums  Programmas projektsRezultāti: Jauniešiem / Jaunietēm
 21.06.Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratons / LČ komandām pusmaratonāVentspilsNolikums Rezultāti
40.20.-21.06.Eiropas komandu čempionāts Super līgaČeboksāri, RUSLinksRezultāti
41.20.-21.06.Eiropas komandu čempionāts I līgaiHeraklion, GREInformācijaRezultāti
42.20.-21.06.Eiropas komandu čempionāts II līgaStara Zagora, BULLinksRezultāti
43.21.-22.06.Eiropas komandu čempionāts III līgaBaku, AZELinksRezultāti
44.27.-28.06.Latvijas čempionāts U-16 un U-20 grupāmJēkabpilsNolikums  ProgrammaU16 Zēni / U16 Meitenes / U20 Juniori / U20 Juniores

Jūlijs

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
 03.-05.Baltijas jūras jaunatnes spēlesBrandenburga (GER)Mājas lapaRezultāti
45.04.-05.07.Latvijas Jaunatnes OlimpiādeValmiera

Nolikums

Sacensību programma un pieteiktie dalībnieki
 

1.diena - Jaunietes / Jaunieši   2.diena - Jaunietes / Jaunieši
46.04.-05.07.Eiropas kauss daudzcīņās Super līgaiAubagne, FRALinksRezultāti
47.04.-05.07.Eiropas kauss daudzcīņās I un II līgaInowroclaw, POLLinksRezultāti
48.04.-14.07.FISU UniversiādeGwangju, KORMājas lapa 
49.09.-12.07.Eiropas čempionāts U-23 grupaiTallina, ESTMājas lapa 
 11.07.Jelgavas nakts pusmaratons / LČ komandām pusmaratonāJelgavaSākums - JELGAVAS NAKTS PUSMARATONS
Nolikums 
 
50.13.07.Latvijas čempionāts 50 km un 100 km skrējienāDaugavpils  
51.15.19.07.Pasaules čempionāts jauniešiemCali, COLLinks 
52.16.-19.07.Eiropas čempionāts U-20 grupaiEskilstuna, SWEMājas lapa 
53.25.07.LVS kausa IV posmsJēkabpils  
54.26.-31.07.Eiropas jaunatnes OlimpiādeTiblisi, GEOLinks 
55.31.07-01.08.Valsts Prezidenta balvas izcīņaValmiera  
56.31.07-01.08.Baltijas valstu sacensības U-16 grupaiValmieraRegulation 

Augusts

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
57.04.-05.08.Baltijas valstu sacensības U-18 grupaiValga, EST  
58.08.-09.08.Latvijas čempionātsVentspilsNolikums 
59.15.08.Kuldīgas pusmaratons un Latvijas čempionāts pusmaratonā / LČ komandām pusmaratonāKuldīgaSākums » 9. Kuldīgas pusmaratons - Skrien...
Nolikums 
 
60.19.08.LVS kausa V posmsOgre  
61.22.-30.08.Pasaules čempionātsPekina, CHNLinks 

Septembris

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
62.05.09.Latvijas čempionāts veterāniemJēkabpils  
63.20.09.Valmieras maratons un Latvijas čempionāts maratonā / LČ komandām pusmaratonāValmieraSportlat Valmieras maratons
Nolikums 
 

Oktobris

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
64.10.10.Siguldas pusmaratons / LČ komandām pusmaratonāSiguldaSiguldas pusmaratons
65.17.10.Latvijas čempionāts krosāCarnikava 

Decembris

Nr.DatumsNosaukumsVietaNolikums/ProgrammaRezultāti
66.13.12.Eiropas čempionāts krosāToulon-Hyeres, FRA  

Tev jābūt autorizētam, lai varētu atstāt komentāru. Varbūt vēlies piereģistrēties?