• Jūlija vieglatlēts – Mareks Ārents
  Jūlija vieglatlēts – Mareks Ārents
  Vieglatlētikas prognožu spēles ietvaros jūlijā rekordskaits – 35 sportisti iekaroja prestižo 1000 punktu robežu. Uzvarēja kārtslēcējs Mareks Ārents, kurš kļuva par otro spēles ietvaros, kam izdevies uzvarēt jau divos mēnešos. Viņš apsteidza škēpmetēju Rolandu Štrobinderu un tāllēcēju Elvi Misānu. Kopvērtējumā joprojām vadībā šķēpmetējs Zigismunds Sirmais, bet viņam seko Misāns un tāllēcēja Aiga Grabuste.
 • Vieglatlētu-veterānu Eiropas čempionāts Izmirā
  Vieglatlētu-veterānu Eiropas čempionāts Izmirā
  Pirmajās piecās dienās izcīnītas jau 10 medaļas.
 • Laine Donāne - jauniešu olimpiādes ceturtā labākā šķēpa metēja!
  Laine Donāne - jauniešu olimpiādes ceturtā labākā šķēpa metēja!
  Laine Donāne - ceturtā - 51,90 m. Jāzeps Groza - devītais - 70,61 m.
 • Latvijas vieglatlētu starti Sāremā salā
  Latvijas vieglatlētu starti Sāremā salā
  Igaunijas Sāremā salas Kuresāres pilsētā sestdien notika tradicionālās starptautiskās vieglatlētu sacensības „Saaremaa Gala”. Tajās piedalījās arī trīs Latvijas vieglatlēti.
 • Mareks Ārents: “Tā nebija, ka Cīrihē nepārvarēju sākuma augstumu”
  Mareks Ārents: “Tā nebija, ka Cīrihē nepārvarēju sākuma augstumu”
  Ažiotāžu Eiropas čempionātā vieglatlētikā parasti izraisa tie, kas izcīna medaļu, vai tie, kas paliek pēdējās vietās. Īpašs fiasko Latvijas izlasei Cīrihē bija kārtslēkšana, kur abi latvieši palika ar barankām sacensību protokolā. Tomēr ne vienmēr viss ir tā, kā izskatās. Par to, laika ziņā pludmales volejbolistiem līdzīgo treniņu dienu, stadionu, kurā “nevar lēkt kārtslēkšanu”, sacensību sezonu bez... treniņiem un citām tēmām runājām ar Vieglatlētikas prognožu spēles uzvarētāju jūlijā Mareku Ārentu.
 • lasīt vairāk